אודות המשרד

משרד עורכי דין צחי גנון בעל התמחות ספציפית בדיני עבודה וביטוח, ומלווה חברות, מעסיקים ועובדים בפרט בתביעות וסכסוכים מול הערכאות השונות והמוסד לביטוח לאומי. עו״ד גנון העומד בראש המשרד הנו בעל מחויבות גבוהה לכל תיק ותיק ועושה הכל כדי לפתור סכסוכים בנועם דרך גישור.  

צחי גנון

עו"ד

צחי גנון

עו״ד צחי גנון הנו בוגר תואר במשפטים L.L.D מטעם הקריה אקדמיית אונו. מעל שני עשורים ניהל חברת כוח אדם לכ- 15 חברות מובילות במשק הישראלי וטיפל בכל הקשור להעסקת עובדים ושמירה על זכויותיהם, כמו גם מול מעסיקים וזכויותיהם גם. את ניסיונו בתחום צבר בתקופת התמחותו בבית הדין האזורי לעבודה בבאר שבע בליווי עשרות תיקים בתחום דיני עבודה.

דלתו של עו״ד צחי גנון פתוחה תמיד עבור לקוחותיו, אשר נהנים משירות אישי לצד זמינות מלאה בשעות לא שעות ואף דרך הווטצאפ האישי של עו״ד גנון. למשרד מומחיות בסיום מחלוקות בין עובדים למעסיקים (וההיפך) ללא הגעה לבית המשפט, אלא על ידי גישור והגעה לתוצאות הטובות ביותר לשביעות רצון כל הצדדים.

כיום המשרד מלווה עובדים ומעסיקים בכל האספקטים הקשורים לדיני עבודה כגון תאונות עבודה, חוזי עבודה דיני ביטוח ותחום נוסף - חדלות פירעון. המשרד פועל מתוך מחשבה שכל תיק הוא עולם ומלואו ומקפיד על ליווי אישי ואנושי לאורך כל הדרך, תוך שאיפה למצוינות והגעה לתוצאות המשפטיות הטובות ביותר.