דיני ביטוח

משרד עו״ד צחי גנון מתמחה בכל האספקטים הקשורים לתביעות ביטוח כדוגמת ייצוג מול חברות ביטוח והמוסד לביטוח לאומי. ניסיון המשרד בתחום מאפשר למבוטחים לקבל ייעוץ מקצועי, תוך ירידה לפרטי פרטים והשגת התוצאות המשפטיות הטובות ביותר.
המטרה לעשות הכל כדי למצות את הזכויות של המבוטח.

למשרד ניסיון רב בתביעות בדיני ביטוח ומכיר היטב את החוקים והדינים השונים, הן במקרה של תביעות תאונות עבודה, תביעות רכב ובמקרים שחברות הביטוח מכל סיבה דחו את תביעתו של המבוטח. 

בזכות תכנון נכון של התיק המשפטי והיכרות מעמיקה של מערך התביעות בחברות הביטוח, המשרד משיג את הפיצויים המקסימליים למבוטח. 

התמחויות המשרד בדיני ביטוח

תביעות ביטוחים פנסיונים בתאונות עבודה

במקרה של תאונות עבודה, ניתן לתבוע פיצוי דרך המוסד לביטוח לאומי, ובמקביל גם דרך הביטוחים הפנסיוניים. כיום מרבית הביטוחים הפנסיוניים מכילים מרכיבים ביטוחיים שונים כמו אובדן כושר עבודה, תאונות אישיות וכו׳, ולכן סיוע של עורך דין המתמחה בדיני עבודה ודיני ביטוח חיוני להוצאת הפיצוי המירבי שיאפשר למבוטח להתמודד עם המצב.

תביעות ביטוחים פנסיונים בתאונות עבודה
תביעות ביטוחים פנסיונים בתאונות עבודה
תביעות נזקי רכב

משרד עו״ד צחי גנון מלווה לקוחות בתביעות נזקי רכב (תביעות פח), במקרה שלא מעוניינים מכל סיבה לתבוע את הביטוח. לדוגמה, במקרה של נזק שגרם צד ג׳ ומעוניינים לתבוע את הצד השני. הליווי נעשה במקצועיות מול הערכאות השונות וכולל בניית אסטרטגיית תביעה חכמה.

תביעות נזקי רכב
תביעות נזקי רכב
תביעות במקרה של דחיית תביעה מצד חברת הביטוח

לכל אחד מאיתנו יש כמה וכמה ביטוחים, כאשר אנו מקווים לרכוש אותם ולא לבצע בהם שימוש. בשעת האמת, אנו מצפים שחברת הביטוח תתייצב לצידנו ותשלם את המגיע לנו, אך פעמים רבות בשעת האמת חברות הביטוח מערימות קשיים ואף מתחמקות מתשלום, ובמילים אחרות – דוחות תביעות. 

ההתמודדות מול חברת ביטוח גדולה לא פשוטה לאזרח הקטן ששילם כל חייו ביטוח מידי חודש, במיוחד אם מדובר על דחייה לא מוצדקת שיכולה להיום גם כתוצאה מאי הגשה נכונה של המסמכים וממגוון סיבות נוספות. משרד עו״ד צחי גנון יתייצב לצידכם ברגע האמת, ייבחן את המקרה לעומק ובמידה הצורך יעניק ייעוץ משפטי ואף יגיש תביעה לבית המשפט. 

תביעות במקרה של דחיית תביעה מצד חברת הביטוח
תביעות במקרה של דחיית  תביעה מצד חברת הביטוח

המשרד מייצג מבוטחים שתביעת

נדחתה במגוון ביטוחים:

המשרד מאמין שכיום כמעט כל מעסיק אינו עומד בתנאי דיני העבודה ומקפיד על זכויות העובדים, ולכן ככל וקיימות הפרות של זכויות העובדים, המשרד מעניק ייעוץ משפטי ובמידת הצורך ייצוג משפטי ו/או המלצה כיצד לפעול את מול המעסיק, במיוחד במקרים שבהם העובד מעוניין להישאר בעבודתו. עו״ד צחי גנון תמיד יעדיף לפתור סכסוכי עבודה בנועם אל מול המעסיק ולא לרוץ לבתי המשפט.

ביטוח תלמידים
ביטוח
תלמידים
ביטוח תאונות אישיות
ביטוח תאונות
אישיות
ביטוח רכב ורכוש (דירה)
ביטוח רכב
ורכוש (דירה)
ביטוח אובדן כושר עבודה
ביטוח אובדן
כושר עבודה
ביטוח רכב
ביטוח
רכב
ביטוח סיעוד
ביטוח
סיעוד
ביטוח בריאות
ביטוח
בריאות
ועוד
ועוד

מעוניינים בהתייעצות

עם עורך דין ללא התחייבות?

להשאיר פרטים